Matěj Blau

0 let
aktivní práce na videu
0 +
spokojených nevěst a ženichů
0 h.
natočeného svatebního materiálu

Dobrý den, jsem velice rád, že jste zavítali na mé stránky, ať už si mé služby vyberete nebo jen nahlédnete do mé tvorby. 

Videu jako takovému se věnuji aktivně od roku 2016. V tu dobu jsem úspěšně dokončoval vysokou školu a následně jsem s přítelkyní (nyní již manželkou) propadl cestování. Abychom si naše zážitky a poznávání spojené s cestováním uchovali, koupil jsem si svou první kameru. Stačilo pár dní na cestách, prvních pár natočených minut a bylo jasné čemu bych se měl věnovat. Postupně jsem se učil, sbíral zkušenosti a rozšiřoval své obzory spojené s natáčením.

V roce 2018 kdy jsme měli s manželkou svatbu, jsem si uvědomil, jaká je to skvělá věc mít vlastní svatební video. Fotografie jsou samozřejmě super věc, ale jak rád říkám, video Vám ty vaše okamžiky ukáže tak, jak to ani ta nejlépe vyfocená fotka nedokáže. Díky videu si dokážete znovu přehrát celý Váš svatební den a pocítit ty správné emoce. V tu chvíli jsem neváhal ani minutu a pustil se do svatebních videí.

Svatební videa jsou primárním zaměřením mého projektu Blau Film, ale rád točím i videa z jiného odvětví např.: rodinné události (narozeniny, oslavy, baby video apod.) nebo sportovní a kulturní akce.

Budu velice rád, pokud si prohlédnete mé portfolio a posoudíte zda si mé služby vyberete a budu se moci podílet právě na Vaší svatbě či jiné akci.