SVATEBNÍ VIDEO

"vzpomínejte s úsměvem na Váš jedinečný den"

Svatba patří mezi nejkrásnější a nejzásadnější životní momenty. Je to den, který nelze opakovat a proto je svatební video tou nejkrásnější vzpomínkou.

Profesionální přístup a vystupování je to na čem si zakládáme. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a vytváříme pro něj jedinečné video. 

Termín si můžete rezervovat prostřednictvím emailu nebo nám rovnou zavolejte. V případě, že je Váš termín volný, domluvíme se na osobní schůzce kde doladíme detaily.

Předsvatební schůzka je samozřejmostí. Rádi se s Vámi seznámíme již před Vaší svatbou a doladíme veškeré detaily a Vaše požadavky.

Ano, pokud si domluvíme stanovený termín, zašlu Vám fakturu na uhrazení zálohy po jejímž uhrazení máte termín závazně rezervovaný. Zálohu poté odečteme z celkové ceny balíčku.

Kvalita videa vyžaduje určitý čas. Zaručujeme se, že své video dostane maximálně do 30 dnů od Vaší svatby.

Ano, můžete. Je však nutné tuto změnu ujasnit nejpozději 7 dnů před Vašim termínem.

Pro naši práci využíváme fotoaparáty a kamery od značek Fujifilm a Sony. V našem arzenálu nechybí ani dron. Jedná se o profesionální vybavení, které zaručuje kvalitu.

Zakládáme si na preciznosti. Za naší prací stojí desítky spokojených klientů. V případě, že by se Vám video nelíbilo nebo byl nějaký jiný problém, stačí zavolat a problém vyřešíme co nejdříve.

Hudbu si můžete zvolit dle svých uvážení. V případě, že byste si nevěděli rady, navrhneme Vám možné skladby, případně výběr hudby zůstane na nás.