Recenze klientů

Recenze svatebních klientů – recenze lze dohledat i na mém FB

Kristýna & Antonín

Matěj je naprosto skvělý kameraman, který ví, co dělá. Pokud mám někoho doporučit, tak je to právě Matěj. Je velmi ochotný, sympatický a komunikace s ním je velmi rychlá a příjemná a výsledkem je nádherně zpracované video, které ukáže kus z Vás a shrne všechno krásné z Vašeho dne. 🙂 Ještě jednou strašně moc děkujeme Matěji za krásnou památku z našeho dne. 🙂

Beata & Jaromír

Doporučujeme všemi deseti!!!
Naprosto profesionální, lidský, milý a přatelský přístup.
Ve videu jsou zachyceny všechny podstatné momenty svatebního dne a finalní výsledek nemá chybu.
Čekali jsme, že budeme mít krásnou vzpomínku, ale poté co nám Matěj zaslal finální verzi s tím, jestli je vše v pořádku a jestli jsme s výsledkem spokojeni – spadla nám brada.
Ani ve snu by nás nenapadlo, že to bude taková nádhera!
Jsme nesmírně rádi, že jsme si vybrali právě BlauFilm.

Barbora & Michael

Na stokrát děkujeme za nádherné svatební video, které obsahuje všechny důležité momenty. Naprosto perfektní, profesionální přístup. ❤️ Nemáme slov, video mluví za vše. Ještě jednou velké díky.

Kateřina & Daniel

Naprosto perfektní zkušenost! Matěj je profík a pohodový sympaťák! Video je překrásné, nádherná vzpomínka na celý život❤️ mockrát děkujeme!

Kateřina & Jan

Skvělý, kamarádský a profi přístup! Kdo hledá najde a my našli toho nejlepšího! 🙂 Děkujeme! 🙂

Denisa & Jan

Perfektní! Jak přístup, tak i domluva a samozřejmě i bezkonkurenční video😍. Matěj byl milý a příjemný celý dlouhý den. Vše stíhal natočit stylem, že nebyl viděn ani slyšen 😄. Zkrátka profesionál☝️. Doporučil nám i lepší hudbu do videa, než jsme si prvně vybrali – děkujeme. Je to prostě vynikající kameraman s citem pro střih a složením videa. Ještě jednou moc děkujeme za zachycení našeho dne ❤.

Kamila & Ondřej

Za nás obrovská spokojenost. Absolutní profesionál, skvělý přístup, sympaťák a ted to hlavní. Výborně zpracované video, skvěle záběry, prostě profík !!! Musíme jen doporučit 👍🏻😊

Petra & Tomáš

Měli jsme obrovské štěstí – Vypadl nám náš kameraman a Matěje jsme sehnali jen několik dní před svatbou a bylo to to nejlepší co se mohlo stát!!! Profesionální a milý přístup. Výsledné video je parádní, takové jsme si představovali. Můžeme jen a jen doporučit, nebudete litovat.

Jana & Tom

Jsem moc ráda, že jsme si vybrali právě Matěje jako našeho kameramana na svatbu.
Vše proběhlo v naprostém klidu od počáteční schůzky až po vytvoření té nejkrásnější vzpomínky.
Matěj je ten typ kameramana o kterém na svatbě ani nevíte, neobtěžuje vás se zbytečnými záběry, přesto dokáže zachytit veškeré momenty.
Svatbu jsme měli 17.8. a už 22.8. jsme měli první náhled na video.
To video miluju 😇
Děkujeme a rozhodně doporučujeme.

Eva & Daniel

To, že jsme si vybrali Matěje Blau jako kameramana na naši svatbu, bylo to nejlepší rozhodnutí jaké jsme mohli udělat. Matěj je moc sympatický a milý. Mezi svatebčany perfektně zapadl a tím máme krásné záběry. Náš svatební videoklip dojímá všechny známé (popravdě já si ho musím pustit aspoň jednou týdně, jak je nádherný) a svatební video je pro nás nádherná vzpomínka na celý obřad. Mockrát ještě jednou děkujeme za užasnou práci a všem vás vřele doporučuji.